Web Tasarım ve seo ilişkisi
Web Tasarım ve seo ilişkisi Facebook Paylaş Twitter Paylaş Google+ Paylaş Linkedin Paylaş Pinterest Paylaş
2015 yılında seo ve web tasarım ilişkisi 
 
yıllardır tüm webmaster ve website sahiplerinin atladığı ve önemsemediği bir konu aslında SEO. web sitesi yaptırırken kafamızın diğer bir ucunda bulunması gereken ve mutlak yaptırmamız gereken bir kavram SEO.
 
Firmaların web site yaptırdıkları zaman beklentileri her zaman çok yüksektir ancak tek başına web tasarım bu beklentiyi hiç bir zaman karşılamamaktadır. web sitesi yaptırdıktan sonra en az 3 ve 6 aylık dönemlerde yeni yapılan veya var olan siteler için seo yapılması gerekmektedir. sitemiz üzerinden kar gütme amacımız yada marka değerimizi artırma amacımız varsa en büyük hedefimiz elbette google'da yükselmektir. Google'da yükselmenin tek kuralı Organik Seo'dan geçer.
Günümüzde bir çok seo firması veya bir çok seo yapan kişiler bulunmaktadır.Fakat seo bilir kişi tarafından yapılmadığı takdirde oldukça zararlı bir durum ortaya çıkartmaktadır. Nedir bu SEO ?
SEO aslında internet sitelerinizin doğal yollardan google tarafından popülaritesinin artırarak google'da üst sırala yükselme olarak tanımlabilir. Ama aslında bu tanımda olduğu kadar basit bir işlem değildir. örneğin istanbul web tasarım kelimesinde google'da üst sıralarda yer almak istiyorsak bu kelimeye ağırlık vererek ve doğal yollardan sitemizin bilinirliğini artırmamız özgün tanıtımlar yapmamız gerekecektir.
Bu konuda hizmet veren bir çok firma bulunmaktadır. Biz MEVESE olarak seo alanında tavsiye olarak her zaman webtures ( Kaan Gülten )  firmasını önermekteyiz. biraz önce bahsettiğimiz gibi seo bilinçli yapılmadığı zaman sitenizi google'da tamamen yok etmeye kadar götürebilir ki biz web tasarım firmaları bunu asla istemeyiz.
 
hiç bir müşterimizin sitesi yok olsa yapılan emekler boşa gitsin istemeyiz. Bizler hem seo konusunda hemde sosyal mecra konularda webtures firmasına tam güven duyuyoruz ve firmanın her zaman önerilerini dikkate alıyoruz.Yapılan web sitelerimiz her zaman iç seo kurallarına uyarak yapılmaktadır fakat iç seo hiç bir zaman tek başına yeterli değildir sizde sitenize gereken ilgili ve alakayı yakalamak istiyorsanız lütfen siteniz tamamlandıktan sonra profesyonel eller tarafından seo yapılmasına izin verin. ilk başlarda yapacağınız harcamalar sizlere zaman içerisinde fazlasıyla geri gelecektir.
 
İyi Günler Dileriz.


Bir önceki yazımız olan Web Tasarım Firmanız Sizi Yansıtmalı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
Yorumlar

Siz de Farklı Olduğunuzun Farkına Varın !
İNTERNET SİTENİZ İLE BİR ADIM ÖNDE BAŞLAYIN
ciziktir BİZİ TERCİH EDENLER ciziktir