İstanbul Web Tasarım Firmaları ve Pazar Payı
İstanbul Web Tasarım Firmaları ve Pazar Payı Facebook Paylaş Twitter Paylaş Google+ Paylaş Linkedin Paylaş Pinterest Paylaş

İstanbul web tasarım firmalarının sayısı her geçen gün hızla artmaktadır. Web tasarım sektörü için istanbul elbette en büyük pazardır. Firmalar kıyasıya rekabet içinde yarışmakta ve müşterileri kazanmak için farklı yöntemler geliştirmektedir. İstanbul web tasarım firmaları arasında yer almak oldukça zordur. Zor olan yanı istanbulda firma kurmak değil istanbul'daki firmalar ile rekabet etmektir.

Piyasada çok firma olması fiyatların çok değişken olmasını doğurmaktadır. Bir web tasarım firmasının 5.000 TL'ye yaptığı içi başka bir firma 2.000 TL'ye yapmaktadır. Buda Serbest piyasa oluşturmaktadır. Web tasarım sektörü ne yazık ki serbest bir sektör olduğundan ve hizmet sektörü kategorisine girdiğinden dolayı sabit bir fiyat baremi oluşturmak çok zordur. Web tasarım firmaları birbirleri ile en çok kalite ve tasarım noktasında ayrılmaktadırlar. yazılan kodlar ve uygulanan alt yapılar genelde birbirleri ile çok benzerlik gösterir fakat tasarım ve hizmet kalitesi firmanın büyüklüğünü ön plana çıkaran kriterlerden biridir.

Kaliteli bir web tasarım firması olmak kaliteli projeler üretmekten ve üretilen projenin her zaman arkasında durmaktan geçer.Bir önceki yazımız olan Css İle Scroll Pozisyonunu Değiştirme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
Yorumlar

Siz de Farklı Olduğunuzun Farkına Varın !
İNTERNET SİTENİZ İLE BİR ADIM ÖNDE BAŞLAYIN
ciziktir BİZİ TERCİH EDENLER ciziktir